A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Finsko - Diskuze

Původní dotaz

hledám parťáka na cestu

05.09.2010 20:31:42 | ŠárkaC
ŠárkaC
Příští rok v červenci pojedu na desetidenní poznávací zájezd s cestovní kanceláří Periscope- letecky z Prahy do Helsinek a pak mikrobusem přes celé Finsko až na sever, zpátky letecky přelet celým Norskem do Osla a letecky zpět do Prahy. Bohužel příplatek za jednolůžkový pokoj je 9000, tak hledám spolubydlícího...jsem nekonfliktní, přizpůsobivá a nechrápu. :-D Šárka
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr P.
23.07.2012 11:15 88.100.179.***
Do Finska autem  

Zdravím vás, druhý týden v srpnu jedu do Finska autem, nechce se někdo přidat? email petrpohorsky@seznam.cz.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Hallelujah 01.11.2011 14:24
Spolucestující 2012  

Plánujeme s manželem výlet do Finska někdy během příštího jara, léta nebo podzimu. Mimo Helsinky bychom chtěli vidět také dřevěný přístav Raumu i jiná místa..., vše lze naplánovat dle nápadů. Délka pobytu 1-2 týdny. Piště, kdo o něčem podobném také uvažujete:-) Ubytování i dopravu naplánujeme dle dobrodružnosti ducha většiny:-).
Zdena a Vratislav+++

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Luva
27.06.2011 16:54 91.194.202.***
Re: hledám parťáka na cestu  

AHoj Sarko, nasla jsi uz partaka na cestu?

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Monicka 06.09.2010 19:29
RE: pro Šárku  

Šárko, mail je na profilu, Rozklikni Monicka a zřejmě napiš soukromou zprávu. Tady na vzkazech mě nejde mail odeslat.
M.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
ŠárkaC 06.09.2010 17:08
pro Monicku  

Moni, napiš mi prosím tvůj mail....

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Monicka 06.09.2010 06:53
Pro Šárku  

Ahoj Šárko,
tady Monika, nechávala jsem ti už jeden vzkaz(13.8.). Byla jsem teď ve Finsku s CK Crocus Mayer a bylo to super.Vím, že to nebyla moje poslední cesta na sever, neboť Finsko miluju,tak by se dalo uvažovat i o příštím roce.Napiš něco bližšího na mail.Zdraví M.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
ŠárkaC 05.09.2010 20:31
hledám parťáka na cestu  

Příští rok v červenci pojedu na desetidenní poznávací zájezd s cestovní kanceláří Periscope- letecky z Prahy do Helsinek a pak mikrobusem přes celé Finsko až na sever, zpátky letecky přelet celým Norskem do Osla a letecky zpět do Prahy. Bohužel příplatek za jednolůžkový pokoj je 9000, tak hledám spolubydlícího...jsem nekonfliktní, přizpůsobivá a nechrápu. :-D Šárka

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu