A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Finsko - Diskuze

Původní dotaz

Levně do Finska

20.05.2012 23:20:58 | Yolli
Yolli
Ahojte, v září plánuju cestu do Finska. Chtěla bych se asi během té cesty tam stavit ve Švédsku a zpátky letět rovnou z Finska do ČR popř. Polska, Slovenska. Máte někdo zkušenosti s levným cestováním? Ty ceny letenek co jsem našla se mi moc nelíbí :/ budu ráda za všechny tipy :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radek
17.09.2012 14:07 82.128.190.***
Re: Levně do Finska  

Nejlevnější lety bývaj z Varšavy do helsinek - se společností Finnair kde máš v ceně i 20kg zavazadlo + jedno příruční. Poté doporučuji vlak :)
Já jel do OULU, ale měl jsem letenku přímo tam, ale co teď tak cestuju, tak není špatné si ten vlak zaplatit (z Helsinek do Oulu = 24 eur a 7 hodin cesty)

• Anonym (2)
  • Anonym (12)
Yolli 21.05.2012 00:20
Levně do Finska  

Ahojte, v září plánuju cestu do Finska. Chtěla bych se asi během té cesty tam stavit ve Švédsku a zpátky letět rovnou z Finska do ČR popř. Polska, Slovenska. Máte někdo zkušenosti s levným cestováním? Ty ceny letenek co jsem našla se mi moc nelíbí :/ budu ráda za všechny tipy :)

• Anonym (3)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu