A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Finsko - Diskuze

Původní dotaz

*Z Finska autem do ČR*

21.06.2012 06:22:26 | marketnovak
marketnovak
Ahoj,

v lednu 2013 odjíždím studovat do Finska (konkrétně do Joensuu). Tam poletím letadlem, ale nazpět bych se ráda dostala autem. Chtěla jsem se Vás, zkušených severských cestovatelů zeptat, jakou nejvhodnější trasu zvolit. Ráda bych při zpáteční cestě procestovala kus Finska, viděla krásnou přírodu, vždy se na některém místě např. na 2 dny zastavila a poté zase cestovala dál. Myslela jsem jet přes Finsko, Švédsko, Dánsko, Německo a pak ČR. Budu ráda, když mi poradíte, na kterých místech se ve Finsku či Švédsku zastavit, co stojí ke shlédnutí. Popřípadě mi doporučte ubytování (levné). Za všechny Vaše připomínky a rady budu ráda :-) Dík. Markéta
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marketnovak 21.06.2012 07:23

Ještě jsem zapomněla zmínit, že se budu vracet v létě 2013.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
marketnovak 21.06.2012 07:22
*Z Finska autem do ČR*  

Ahoj,

v lednu 2013 odjíždím studovat do Finska (konkrétně do Joensuu). Tam poletím letadlem, ale nazpět bych se ráda dostala autem. Chtěla jsem se Vás, zkušených severských cestovatelů zeptat, jakou nejvhodnější trasu zvolit. Ráda bych při zpáteční cestě procestovala kus Finska, viděla krásnou přírodu, vždy se na některém místě např. na 2 dny zastavila a poté zase cestovala dál. Myslela jsem jet přes Finsko, Švédsko, Dánsko, Německo a pak ČR. Budu ráda, když mi poradíte, na kterých místech se ve Finsku či Švédsku zastavit, co stojí ke shlédnutí. Popřípadě mi doporučte ubytování (levné). Za všechny Vaše připomínky a rady budu ráda :-) Dík. Markéta

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu